Centrum dowodzenia CROPP

2 marca 2012

Szybkość zmian zachodzących na Facebooku wymaga od firm, które prowadzą na nim swoje strony fanowskie, nieustannego dążenia do aktualizowania swojej obecności i strategii działania.

Szybkość zmian zachodzących na Facebooku wymaga od firm, które prowadzą na nim swoje strony fanowskie, nieustannego dążenia do aktualizowania swojej obecności i strategii działania. Od lat wspieramy w tym naszych klientów, w tym markę odzieżową Cropp, dla której przygotowaliśmy multimedialną zakładkę na Facebooku.

Centrum Dowodzenia, bo tak nazywa się ta zakładka, to miejsce integrujące wiele przydatnych funkcji i linków, do tej pory dostarczanych fanom osobno. Ułatwia to orientację w różnorodnych przekazów Croppa, które stały się miejscem komunikowania najświeższych newsów i atrakcji, które Cropp przygotował dla swoich fanów.

Zakładka składa się z elementów aktywnych i statycznych. Do tych pierwszych należą kanał Croppa na You Tubie oraz okno konkursowe. Oba elementy oparte są o prosty i funkcjonalny system zarządzania treścią, który umożliwia szybką podmianę filmu z YT lub grafiki i linku do aktualnie trwającego konkursu, a także opisujących je zajawek tekstowych. Dodatkowo, system ten umożliwia włączanie i wyłączanie okna konkursowego. 2011_vifon Z kolei do statycznych elementów należą trzy okienka: Blog "Who cares", Bileciki do kontroli oraz QR kod aplikacji mobilnej Cropp Mobile (którą opisywaliśmy niedawno w naszym serwisie -> link). Wszystkie te pola linkują do konkretnych usług i miejsc w Internecie. Ostatnim elementem zakładki jest formularz zapisu do newslettera.

Moda na interaktywne, multimedialne zakładki na Facebooku trwają już od pewnego czasu, nic więc dziwnego, że po takie narzędzie sięgnęła marka Cropp, polski lider branży odzieżowej dla młodzieży i osób ceniących sobie niezależność. Jest nam zatem bardzo miło, że projektując i wdrażając Centrum Dowodzenia kolejny raz wsparliśmy naszego wieloletniego klienta w jego działaniach marketingowych. https://www.facebook.com/croppcloting?sk=app_258125344263210 2011_vifon

Poprzedni artykuł: Markery Sharpie na Facebooku Następny artykuł: Bileciki do Kontroli w aplikacji mobilnej