FarmBox jest nową marką wiodącego producenta warzyw - POLFARM. Jej misją jest dostarczanie mieszkańcom Trójmiasta i okolic najlepszej jakości warzyw i owoców. W zeszłym roku firma powierzyła nam przygotowanie komunikacji wprowadzającej markę na rynek. Zakres naszych prac był bardzo szeroki. Fakt, że marka jeszcze nie powstała, dał nam przestrzeń do zbudowania spójnej i oryginalnej koncepcji, która wyróżni się na rynku.

farmbox

ZAKRES PRAC

Koncepcja

Naming

Identyfikacja wizualna

Logotyp

Key Visual

Strona www

Branding opakowań

Sesje produktowe

Komunikacja w SoMe

Google Ads

Pomysł na nazwę

Tworząc nazwę postawiliśmy na prostotę. Zależało nam na tym, aby odbiorcy byli w stanie szybko i łatwo ją zapamiętać oraz aby od razu kojarzyła się z obszarem działalności. Dlatego właśnie postawiliśmy na połączenie dwóch słów - "Farm" oraz "Box".

IDENTYFIKACJA WIZUANA

Spójna identyfikacja wizualna to kluczowy element przy budowaniu rozpoznawalności i świadomości marki. Do stworzenia logotypu oraz brandingu opakowań wykorzystaliśmy motyw warzyw i owoców oraz spójne, pastelowe wzorce kolorystyczne, które kojarzą się z lekkością i ekologią. Unikalny wizerunek marki pozwala na łatwą identyfikację wśród klientów.

farmbox
farmbox

Przejrzysta strona pełna kolorów

Przy tworzeniu strony internetowej kierowaliśmy się zasadami wyznaczonymi przez UX oraz UI. Zależało nam na tym, aby strona była intuicyjna i prosta w obsłudze, a także, żeby przywodziła na myśl pozytywne skojarzenia związane ze zdrowym odżywianiem oraz ekologią. W tym celu użyliśmy pastelowych kolorów, a do zaprezentowania boxów stworzyliśmy sesję produktową.

farmbox

Sesja produktowa

Wykonaliśmy sesję fotograficzną produktów do wykorzystania na stronie internetowej oraz w social mediach. Estetyczne zdjęcia to klucz do zwrócenia na siebie uwagi przez markę.

farmbox

Komunikacja w mediach społecznościowych

Stawiamy na nowoczesny styl komunikacji, skupiając się na subtelnych grach słownych jednocześnie mówiąc o aspektach prozdrowotnych. Budzimy pozytywne skojarzenia z jedzeniem warzyw i owoców, zdrową kuchnią, ekologią oraz podejściem less waste.

farmbox

Tworzymy nowoczesne grafiki w naturalnej kolorystyce, wykorzystując zdjęcia obrazujące grupę docelową i jej różnorodność. Dbamy o to, aby odbiorca mógł identyfikować się z prezentowanymi treściami. Propagujemy lekkie i pozytywne podejście do zdrowego odżywiania, które odzwierciedlone jest w warstwie wizualnej i tekstowej.

Zobacz serwis on-line

https://farmbox.pl

Podoba Ci się ta realizacja?
Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę Twojego projektu!

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą
i omówimy szczegóły:

Nie lubisz czekać i wolisz bezpośredni kontakt?
Skontaktuj się z nami!

zjednoczenie.com
+48 58 552 02 23