Kampania reklamowa dla Mohito

4 listopada 2011

Wystartowaliśmy z jesienną akcją promocyjną dla marki odzieżowej Mohito. W okresie 4-13.11.2011 klientki mogą zdobyć kupony rabatowe w wysokości -20% oraz -25% na całą kolekcję w salonach Mohito. Akcję wspieramy kampanią w Google oraz na portalu Wirtualna Polska.

Wystartowaliśmy z jesienną akcją promocyjną dla marki odzieżowej Mohito. W okresie 4-13.11.2011 klientki mogą zdobyć kupony rabatowe w wysokości -20% oraz -25% na całą kolekcję w salonach Mohito. Akcję wspieramy kampanią w Google oraz na portalu Wirtualna Polska. Kampania wizerunkowa oraz sprzedażowa on-line ma na celu zachęcenie jak największej liczby internautów do pobrania oraz skorzystania z kuponu rabatowego, który można zrealizować w salonach Mohito na terenie całej Polski.

Kupony można zdobyć poprzez specjalną aplikację na Facebooku oraz zapisując się do newslettera Mohito. Kampania jest promowana w serwisach: Google oraz Wirtualna Polska. Reklamy będą emitowane na witrynach kobiecych, związanych z urodą oraz modą. Różnorodne nośniki reklamowe mają na celu dotarcie do konkretnej grupy docelowej - kobiet, które będą miały możliwość skorzystania z rabatu podczas zakupów w Mohito. Zajęliśmy się kompleksową obsługą kampanii, od przygotowania projektów kreacji graficznych (Landing Page, mailingu, zakładek na FB), poprzez wdrożenie aplikacji z kuponem na FB oraz wysyłkę masowego mailingu z unikalnymi kuponami do subskrybentów newslettera Mohito, po przygotowanie i przeprowadzenie kampanii Adwords i Adsense w Google, koordynację kampanii reklamowej na Wirtualnej Polsce, oraz nadzór nad przebiegiem całej kampanii. Akcja promocyjna z kuponami w Social Mediach - na profilu Mohito na Facebooku oraz w postaci e-mail marketingu ma na celu zwiększenie świadomości marki pośród potencjalnych konsumentek, zwiększenie sprzedaży oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku marki. Już kilka godzin po starcie kampanii, akcja promocyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem od strony internautów.

Poprzedni artykuł: Akcja zniżkowa z kuponami House Następny artykuł: Raport satysfakcji klientów