Kupony zniżkowe na Facebook'u dla fanów Cropp'a

4 grudnia 2009

Dla marki Cropp przygotowaliśmy wyjątkową aplikację na Facebook'u. Fani marki otrzymali kupony promocyjne z unikalnym kodem kreskowym upoważniającym do zniżki.

Akcja na Facebooku jest uzupełnieniem kampanii promocyjnej, polegającej na zbieraniu tzw. bilecików do kontroli, które można uzyskać zapisując się do bazy subskrybentów newslettera oraz dokonując zakupów w salonach Cropp na kwotę powyżej 100 zł. cropp_facebook_1 Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i aprobatą wśród internautów, co świadczy o tym, iż fani marek lubią czuć się nagradzani przez ich ulubione brandy a akcje wykorzystujące takie narzędzia jak kody kreskowe, social i email marketing to doskonałe sposoby na realizację tego celu. Liczba pobranych kodów kreskowych stale rośnie, zwiększa się też liczba fanów Cropp'a na Facebook'u oraz osób zapisujących się do bazy subskrybentów newslettera. Zaledwie w ciągu trzech dni od startu akcji grono miłośników Cropp'a poszerzyło się o ponad tysiąc pięćset osób. cropp_facebook_2 Wierzymy w ogromny potencjał social media. Widzimy wzrost zainteresowania marką na serwisie Facebook- mówi Marta Ożóg-Orzegowska, Brand Manager marki Cropp. Początkowo obawialiśmy się, jakie skutki może mieć wprowadzenie akcji stricte prosprzedażowej na naszym profilu Facebook'owym, który ma charakter zdecydowanie wizerunkowy. Jednak daliśmy się przekonać agencji zjednoczenie.com i wiemy, że było to słuszne posunięcie. Profity prosprzedażowe akcji ocenić będzie można w późniejszym okresie. Jest to pierwsza akcja w Polsce wykorzystująca unikalne kody kreskowe na Facebook'u. Promocja dla marki Cropp trwa do końca stycznia.

Poprzedni artykuł: Kompleksowa obsługa nowej marki SILED Następny artykuł: Nagrodzeni za email marketing w Mixx Awards 2009