Nowy GIWK on line

16 czerwca 2011

W czerwcu uruchomiliśmy nowy serwis internetowy, zrealizowany dla Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej. Spółka ta prowadzi inwestycje modernizacyjne i rozwojowe z zakresu gospodarki wodno-ściekowej.

Nowy serwisu GIWK ma prostą i intuicyjną nawigację, która ma pomóc całej aglomeracji trójmiejskiej w dotarciu do potrzebnych informacji. Jest to niezwykle ważne z uwagi na prowadzone inwestycje. Ciekawym rozwiązaniem jest projekt szaty graficznej, której tematyka oscyluje wokół wody, sieci rur kanalizacyjnych i spraw z nimi związanych. Całość utrzymana jest w kolorystyce mocno związanej z charakterem inwestycji GIWK.

giwk

Oprócz działalności związanej z infrastrukturą wodną, GIWK prowadzi także, zgodnie ze swoją misją, działania edukacyjne. W ciekawy sposób zachęca do oszczędzania wody i ochrony środowiska. W multimedialnych dodatkach, umieszczonych w nowym serwisie, pokazuje prowadzone działania na rzecz poprawienia stanu wody w Gdańsku.

W serwisie przez cały czas towarzyszy nam "ambasador" spółki, którym jest urocza postać Rurka. Zachęca on do przyłączenia się do sieci, rozbawiając jednocześnie swoimi minami.

GIWK 2

Poprzedni artykuł: Ruszył nowy serwis atmedia Następny artykuł: Ekologiczne kosmetyki online